Downloads Manuals, programs, and other files

The download library has all the manuals, programs and other files that you may need to get your website up and running.

Categories

Faydalı Dosyalar (3)
Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu farklı alanlarla ilgili bir çok dosyaya bu alandan ulaşabilirsiniz...

Most Popular Downloads

ATutor 2.0 İndir
ATutor Açık kaynak kodlu Uzaktan Öğrenme Yönetim Sistemidir. Erişebilirlik ve uyumluluk özellikleriyle dizayn edilmiştir. Öğretmenlerin öğrencilerine uzaktan eğitim verebilmelerini, onlara test uygulayabilmelerini, ödev ve araçtırma vererek geri dönüşüm alabilmelerini sağlayan açık kaynak kodlu bir sistemdir. Sisteme entegre edilecek olan modüller sayesinde görüntülü olarak ders anlatma, derslere kayıt ücreti alma, onlien etkileşim kurabilme vb. özelliklere sahip olan sistem UNESCO tarafından da desteklenmektedir. Bu sürümün Türkçe dil dosyasını yine sitemizden indirebilirsiniz...
Filesize: N/A
ATutor 2.0.1 Türkçe Dil Dosyası
ATutor Hakkında ATutor Açık kaynak kodlu Uzaktan Öğrenme Yönetim Sistemidir. Erişebilirlik ve uyumluluk özellikleriyle dizayn edilmiştir. Öğretmenlerin öğrencilerine uzaktan eğitim verebilmelerini, onlara test uygulayabilmelerini, ödev ve araçtırma vererek geri dönüşüm alabilmelerini sağlayan açık kaynak kodlu bir sistemdir. Sisteme entegre edilecek olan modüller sayesinde görüntülü olarak ders anlatma, derslere kayıt ücreti alma, onlien etkileşim kurabilme vb. özelliklere sahip olan sistem UNESCO tarafından da desteklenmektedir. Bu dosya ilgili sistemin Türkçe dil dosyasınız.
Filesize: N/A
ATutor 2.0 Türkçe Dil Dosyası
ATutor Hakkında ATutor Açık kaynak kodlu Uzaktan Öğrenme Yönetim Sistemidir. Erişebilirlik ve uyumluluk özellikleriyle dizayn edilmiştir. Öğretmenlerin öğrencilerine uzaktan eğitim verebilmelerini, onlara test uygulayabilmelerini, ödev ve araçtırma vererek geri dönüşüm alabilmelerini sağlayan açık kaynak kodlu bir sistemdir. Sisteme entegre edilecek olan modüller sayesinde görüntülü olarak ders anlatma, derslere kayıt ücreti alma, onlien etkileşim kurabilme vb. özelliklere sahip olan sistem UNESCO tarafından da desteklenmektedir. Bu dosya ATutor 2.0 Türkçe dil dosyasınız.
Filesize: N/A